Misje gospodarcze 2015

Od maja do października 2015 Lubelskie Centrum Consultingu sp. z o. o. miało przyjemność realizować cykl misji gospodarczych, na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.

Udział w nich wzięli przedsiębiorcy, inwestorzy oraz instytucje otoczenia biznesu z Ukrainy, Uzbekistanu, USA, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Królestwa Arabii Saudyjskiej.
W maju 2015 r. gościliśmy inwestorów z Ukrainy. Spotkali się z przedstawicielami Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Lubelskiego Rynku Hurtowego oraz przedsiębiorstw produkujących maszyny rolnicze. Kolejną misje gospodarczą współtworzyli przedsiębiorcy z Republiki Uzbekistanu. Wzięli udział w wizytach studyjnych i spotkaniach B2B z przedsiębiorcami zajmującymi się uprawą owoców i warzyw, a także produkcją maszyn rolniczych. W lipcu nasz region gościł przedsiębiorców oraz przedstawicieli środowiska biznesowego ze Stanów Zjednoczonych. Reprezentowali branże takie jak lotnictwo, medycyna, biotechnologia czy IT. Zainteresowanie sektorem rolno-spożywczym, elektromaszynowym i meblarskim okazali przedsiębiorcy ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, którzy odwiedzili region we wrześniu. Ostatnia misja gospodarcza w 2015 roku miała charakter wyjazdowy i odbyła się w 2 połowie października. Polscy przedsiębiorcy nawiązywali relacje biznesowe oraz poznawali kulturę biznesu arabskiego w Rijadzie, stolicy Królestwa Arabii Saudyjskiej.
Na każdej z organizowanych misji gospodarczych, przedsiębiorcy uczestniczyli w wizytach studyjnych, seminariach oraz konferencjach zarówno z przedstawicielami przedsiębiorstw, inwestorów, instytucji otoczenia biznesu a także z reprezentantami ambasad i izb przemysłowo handlowych. Nawiązali również cenne kontakty biznesowe na spotkaniach B2B oraz wizytach studyjnych.

Dziękujemy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Lublinie oraz wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu realizowanych w ramach misji wydarzeń, a przede wszystkim dziękujemy przedsiębiorcom z Lubelszczyzny za tak liczną obecności oraz otwartości na inne kultury biznesowe oraz społeczne.  Jesteśmy przekonani, że każda z realizowanych misji przyczyni się do rozwoju przedsiębiorstw z regionu Lubelszczyzny i pozwoli na ekspansje ich produktów na rynki światowe.

Wszystkich zainteresowanych rozwojem swojego przedsiębiorstwa oraz nawiązaniem cennych relacji biznesowych miedzy innymi na teranie Wielkiej Brytanii, Egiptu, Turcji, Sri Lanki, Ukrainy, USA, krajów Zatoki Perskiej zapraszamy do osobistego kontaktu oraz zapoznaniem się z nasza ofertą na stronie internetowej. Razem znajdziemy sposób na sukces Państwa firmy.
Zapraszamy do współpracy.