8 URODZINY LCC!!!!

20 lutego 2009 roku powstało „Lubelskie Centrum Consulting”. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku obchodzimy nasze 8 urodziny! !! Czas na parę podsumowań.

Co za nami:

W 2016 r. wygraliśmy projekty, w których instytucjami rozdzielającymi środki był LAWP, NCBiR, Urząd Marszałkowski WL oraz Ministerstwo Rozwoju. Nasi klienci podpisali umowy na realizację projektów dotyczących: prac badawczo-rozwojowych, opracowania nowej usługi, sfinansowania współpracy z uczelnią, budowy działu B+R we własnym przedsiębiorstwie, zaś łączna kwota projektów w 2016 obsługiwanych przez LCC opiewała na kwotę ponad 30 000 000,00 złotych!

Jednym z najważniejszych sukcesów była współpraca z platformą startową CONNECT. Nasi Eksperci odpowiadali za ocenę merytoryczną pomysłów wpływających do platformy oraz organizację warsztatów Preparation Camp i warsztatów dla ekosystemu CONNECT. Ostatnim w poprzednim roku sukcesem było podpisanie umowy na realizację dwóch projektów w formule partnerskiej z UMCS i LPNT, dedykowanych studentom i osobom chcącym założyć własną działalność gospodarczą. Tylko w ostatnim kwartale 2016 roku 6 naszych klientów podpisało umowy o dofinansowanie projektów, których realizacja rusza w 2017 roku.

Zaczynamy zatem nowy, wprawdzie jeszcze nie okrągły, ale równie uroczy 9 rok naszej pracy Rok pełen nowych wyzwań i nowych projektów.

Drodzy Klienci, Współpracownicy i Partnerzy dziękujemy za kolejny rok z nami!