Wprowadzenie inwestorów Polskich na rynki obce


Skuteczna ekspansja rynkowa jest poprzedzona długim procesem przygotowawczym angażującym ludzi i czas. Dodatkowo wymaga wiedzy i doświadczenia, które minimalizują ryzyko niepowodzenia. Współpraca z naszą firmą pozwoli na zapoczątkowanie długofalowej obecności na obcym rynku.

Rejestracja firmy i znalezienie partnera


Pierwsze miesiące na obcym rynku wymagają dużego zaangażowania i wytężonego wysiłku. Każdy rynek jest inny i każdy rządzi się innymi prawami. Warto wiedzieć wcześniej czego możemy się spodziewać wchodząc na rynki zagraniczne. Często pierwsze działania decydują o miejscu jakie firma zajmie na nowym rynku, dlatego warto zadbać, żeby już na początku podejmować właściwe decyzje.

Badanie rynku i analiza sytuacji prawnej


Ostatnia dekada pokazała, że polscy przedsiębiorcy coraz częściej inwestują za granicą. Ponad 90% z nich jako miejsce inwestycji wybiera państwa UE. Co ciekawe, aż 79% przedsiębiorców decyduje się na strategię wejścia „od podstaw”. Głównym czynnikiem determinującym działanie przedsiębiorców jest chęć zdobycia nowych rynków zbytu. Aktywność na wielu rynkach, współpraca z przedsiębiorcami, ekspertami i firmami logistycznymi z całego świata pozwala nam zaoferować polskim przedsiębiorcom wsparcie na rynkach zagranicznych.

Wsparcie działalności na obcym rynku


Jak działać efektywnie w środowisku, które jest dla nas nowe? Najpierw trzeba dobrze poznać zasady rządzące tym środowiskiem. Aż 40% polskich przedsiębiorców planuje ekspansję rynkową, a aż 97% jest zadowolonych z przeprowadzonych ekspansji („Raport Fundacji Kronenberg”). Dzięki rozbudowanemu kapitału relacyjnemu na całym świecie (partnerzy biznesowi, instytucje otoczenia biznesu, eksperci) jesteśmy w stanie wprowadzić Cię na obcy rynek. Dla naszych klientów organizujemy misje gospodarcze, listę eventów i targów oraz zapewniamy doradztwo przygotowujące do wejścia na rynek.

Oferta


Oto TRZY FILARY naszej działalności. Dowiedz się więcej zapoznając się z katalogami.

Więcej

Masz jakieś pytania? Śmiało! Napisz do nas.

Skontaktuj się z nami

Już wiesz gdzie
nas znajdziesz


Lubelskie Centrum
Consultingu
sp. z o.o.

ul. Frezerów 3
20-209 Lublin
(Inkubator Technologiczny)

NIP: 946-25-74-510
REGON: 060449905
KRS: 0000324073
Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
VI Wydział Gospodarczy KRS,
ul. Wyszyńskiego 18, 21-040 Świdnik

Bank: Toyota Bank Polska S.A.
Nr rachunku: 02 2160 0003 2000 1565 6209 0001

+48 81 440 87 00
biuro@lcc.lublin.pl

Jesteśmy do Twojej dyspozycji


captcha

 Akceptuję Politykę Prywatności
Przeczytaj Politykę Prywatności