Dotacje z UE i innych źródeł w Lublinie


We współpracy z naszymi klientami tworzymy wnioski o dotacje z UE dla projektów infrastrukturalnych, a następnie pomagamy je realizować i rozliczyć. Dzięki temu nasi klienci mają możliwość realizacji swoich pomysłów, przy minimalnym angażowaniu własnego kapitału.

Realizacja i/lub rozliczanie projektów inwestycyjnych


Dobrze napisany projekt to dopiero początek. Dopiero realizacja jego założeń jest w stanie zapewnić sukces. Trzy czynniki: budżet, czas i zakres. To one tworzą jakość projektu odwołując się do najbardziej znanych metodyk zarządzania projektami. Zachowanie ich w równowadze gwarantuje sprawną realizację założeń projektowych. Jest to niezwykle trudne wyzwanie, dlatego jeśli Twoje przedsiębiorstwo wygrało konkurs i właśnie zastanawiasz się jak zamienić na rzeczywistość 100-stronicową dokumentację projektową, zastanów się czy nie jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Przygotowanie projektów inwestycyjnych


Przedsiębiorstwa chcą się rozwijać i dokonywać ekspansji na nowe rynki, jednak nie zawsze mają środki na nowe inwestycje – problem ten dotyczy zwłaszcza małych i średnich przedsiębiorstw.
W obecnych warunkach ekonomicznych, rosnącej współzależności przedsiębiorstw i rynków coraz większe znaczenie odgrywa „zwinność” przedsiębiorstwa, czyli zdolność adaptacji do dynamicznych zmieniających się warunków rynkowych.

PRZYGOTOWANIE I REALIZACJA PROJEKTÓW B+R


Działalność B+R jest nieodłącznym elementem przedsiębiorstw, które chcą konkurować na międzynarodowych rynkach. Na projekty B+R decydują się głownie przedsiębiorstwa działające w szybko rozwijających się branżach.

Oferta


Oto TRZY FILARY naszej działalności. Dowiedz się więcej zapoznając się z katalogami.

Więcej

Masz jakieś pytania? Śmiało! Napisz do nas.

Skontaktuj się z nami

Już wiesz gdzie
nas znajdziesz


Lubelskie Centrum
Consultingu
sp. z o.o.

ul. Frezerów 3
20-209 Lublin
(Inkubator Technologiczny)

NIP: 946-25-74-510
REGON: 060449905
KRS: 0000324073
Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
VI Wydział Gospodarczy KRS,
ul. Wyszyńskiego 18, 21-040 Świdnik

Bank: Toyota Bank Polska S.A.
Nr rachunku: 02 2160 0003 2000 1565 6209 0001

+48 81 440 87 00
biuro@lcc.lublin.pl

Jesteśmy do Twojej dyspozycji


captcha

 Akceptuję Politykę Prywatności
Przeczytaj Politykę Prywatności