Obsługa eksportu Polskich przedsiębiorstw


Wnikliwe analizy rynków, modele biznesowe, strategie wejścia na obce rynki, marketing na rynkach międzynarodowych, obsługa kontraktów długoterminowych oraz transakcji spotowych – wiemy jak to zrobić oszczędzając czas, pieniądze i kapitał ludzki naszych klientów.

Skuteczny marketing na rynku międzynarodowym


Jedną ze strategicznych decyzji na rynku zagranicznym jest wybór właściwego marketingu. Nie zawsze jednak reguły marketingowe obowiązujące na rodzimym rynku sprawdzają się za granicą. Produkt wychodzący na obcy rynek musi być dostosowany do jego wymagań.

Obsługa kontraktów długoterminowych


Kontrakty długoterminowe stanowią dużą wartość dla przedsiębiorstwa pozwalając na stabilną wymianę handlową. O trwałe relacje należy dbać i je ciągle rozwijać, ponieważ współpraca w biznesie często przyczynia się do maksymalizacji korzyści dla obu stron. Obsługa kontraktów długoterminowych jest ważnym elementem strategii przedsiębiorstwa, dlatego tak bardzo liczy się profesjonalizm w ich obsłudze.

Strategie wejścia na rynki zagraniczne


Wejście na zagraniczny rynek powinno być poprzedzone starannymi przygotowaniami, tak aby przewidzieć niepożądane scenariusze. Warto w takiej sytuacji polegać na rzetelnych informacjach i danych zawartych w strategii wejścia oraz analizach rynku, które pozwolą zminimalizować ryzyko niepowodzenia.

Obsługa transakcji spotowych i pilotażowych


Często przedsiębiorcy miesiącami przygotowują się do wejścia na nowy rynek. Zbierają informacje, ustalają strategię, starają się dobrać odpowiednie kanały sprzedaży. Chociaż towar jest najwyższej jakości, a cena wydaje się być atrakcyjna ekspansja kończy się niepowodzeniem. Dlaczego? Nikt nie chce kupować kota w worku, dlatego tak ważne jest właściwe zorganizowanie przesyłek pilotażowych i transakcji spotowych, które często decydują czy ekspansja nowego rynku zakończy się sukcesem.

Oferta


Oto TRZY FILARY naszej działalności. Dowiedz się więcej zapoznając się z katalogami.

Więcej

Masz jakieś pytania? Śmiało! Napisz do nas.

Skontaktuj się z nami

Już wiesz gdzie
nas znajdziesz


Lubelskie Centrum
Consultingu
sp. z o.o.

ul. Frezerów 3
20-209 Lublin
(Inkubator Technologiczny)

NIP: 946-25-74-510
REGON: 060449905
KRS: 0000324073
Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
VI Wydział Gospodarczy KRS,
ul. Wyszyńskiego 18, 21-040 Świdnik

Bank: Toyota Bank Polska S.A.
Nr rachunku: 02 2160 0003 2000 1565 6209 0001

+48 81 440 87 00
biuro@lcc.lublin.pl

Jesteśmy do Twojej dyspozycji


captcha

 Akceptuję Politykę Prywatności
Przeczytaj Politykę Prywatności